Про нутрієнти

Управління нутрієнтним
харчуванням – основа
здорового способу життя

Технологічність сучасних продуктів і звички харчування – причина дефіциту багатьох нутрієнтів. Це призводить до порушення обміну речовин, колекції хронічних захворювань, слабкості, апатії.

Причини нестачі нутрієнтів

Сьогодні вчені провідних наукових центрів світу вважають аксіомою: навіть у збалансованому раціоні, який забезпечує енергетичні потреби людини на рівні 2500 ккал / добу, закладено дефіцит вітамінів та інших нутрієнтів не менше 30% добової фізіологічної потреби організму. У чому причини нестачі нутрієнтів?

Читати далі
Найважливіші функції нутрієнтів

Нутрієнти – це все, що споживається з їжею та має біологічну цінність для людини. Нестача нутрієнтів може порушити процеси обміну речовин та стати причиною захворювань, у той час, як збалансоване повноцінне харчування виводить роботу організму на зовсім інший рівень.

Читати далі
Наслідки недостачі нутрієнтів

За даними досліджень ВООЗ нутрієнти відповідають за захист організму від неінфекційних хвороб, серед яких — діабет, хвороби серця, інсульт та рак. Постійна нестача корисних нутрієнтів провокує розвиток хронічних хвороб шлунково-кишкового тракту, нервової та серцево-судинної систем.

Читати далі
Ознаки нестачі нутрієнтів

Хронічна втома, сонливість, хворобливість та млявість — ваші давні знайомі? Можливо, вас турбує хрускіт у суглобах, ламке волосся та нігті, періодичний головний біль? Тоді для вас дві новини: погана та хороша.

Погана: найбільш імовірно, що вашому організму бракує нутрієнтів. Хороша: це можливо виправити, відкоригувавши харчовий раціон.

Читати далі
Досвід розвинених країн

Досвід вживання спеціальних харчових добавок у Японії складає понад 50 років. До 90% населення Японії вживає їх щоденно. Такі добавки використовує майже 80% населення – у США, 60% – у Франції та Німеччині, близько 3% – в Україні та Росії.

Читати далі
Нутрієнти для активного довголіття

Правильно харчуватися, обирати до свого столу натуральні «здорові» продукти — корисна й ефективна звичка. Однак і це тільки половина справи: важливо стежити за балансом нутрієнтів, їх кількістю, ступенем насичення організму усіма необхідними нутрієнтами, якістю їх засвоювання. Чи реально це у сучасному світі?

Читати далі

Комплексний підхід до управління нутрієнтним харчуванням реалізований в унікальному мультинутрієнтному функціонально-пептидному комплексі Relive Balance®.

Relive Balance® – збалансована система живлення клітин організму, запускає процеси саморегуляції і відновлення організму

• 54 натуральних компоненти

• 18 років наукових розробок

• Особиста унікальна технологія переробки

• Біодоступна форма