Експерти

Науково-Консультативна Рада нашої компанії складається з шанованих вчених, досвідчених практикуючих лікарів, дієтологів, нутриціологів, які грають ключову роль в створенні наших продуктів, дослідженнях та інноваційному розвитку компанії.

Це добре відомі фахівці в галузі медицини, харчування, гастроентерології, пульмонології, вірусології, урології, спортивного харчування. Члени ради представляють досвід в різних дисциплінах включаючи клінічну дієтологію, лікувальне харчування, альтернативну медицину і лікування травами, пробіотики і пребіотики, жирні кислоти, вітаміни і мінерали.

Дмитро Добрянський

Співголова Консультативно-експертної групи
«Пульмонологія. Фтизіатрія. Лікарські засоби»
Державного експертного центру МОЗ України

Кандидат медичних наук, доцент кафедри внутрішньої медицини №3 НМУ імені О.О. Богомольця

Співголова Консультативно-експертної групи «Пульмонологія. Фтизіатрія. Лікарські засоби» Державного експертного центру МОЗ України

Веде лікувально-консультативну роботу пульмонологічному та урологічному відділенні КНП “КМКЛ №3”.

Член редакційної ради фахового науково-практичного журналу «Астма та алергія».

Є автором та співавтором більше 260 друкованих робіт, присвячених переважно актуальним питанням пульмонології, 2 навчальних посібників, 12 патентів та 8 галузевих нововведень.

Релайв Баланс чинить комплексну відновлюючу репараційну дію на організм, здійснює багатовекторний вплив на запуск процесу самовідновлення імунітету та на процеси зміцнення захисту організму від інфекцій та будь-яких шкідливих впливів

Галина Анохіна

Професор, доктор медичних наук

Нагороди
За досягнення в галузі науки та охорони здоров’я неодноразово нагороджувалась Почесними грамотами МОЗ України та Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.
В 2004 році нагороджена медаллю Гіппократа міжнародною академією «Забезпечення безпеки життєдіяльності» при ООН.
В 2007 році присвоєно звання «Заслужений лікар України».

Лікувальна і наукова діяльність
Проводить велику профілактичну та лікувальну роботу, консультує хворих гастроентерологічного профілю та із різноманітними захворюваннями внутрішніх органів, опорно-рухового апарату, нервової системи та інших з питань лікувального та профілактичного харчування. Є визнаним фахівцем з дієтології в Україні.
Основні напрямки наукової та практичної діяльності стосуються розробки методів індивідуального раціонального та лікувального харчування хворих із різноманітною патологією.
Г.А.Анохіна є провідним фахівцем та засновником наукового напрямку – нутріціологія.
Приймає активну участь в наукових, практичних конференціях та з’їздах, Національній Школі гастроентерологів, гепатологів України, Академії здорового харчування.
Під керівництвом професора Г.А. Анохіної виконано і захищено 3 кандидатських і одна докторська дисертація.
Г.А.Анохіна є автором понад 270 наукових робіт, серед яких монографії, посібники, підручник «Дієтологія» (2011 ), (2012 ), «Гастроентерологія» (2007), «Гастроентерологія» у ΙΙ томах (2016- 2017рр.).

Дія комплекса обумовлена вмістом всіх відомих в даний час біологічно активних речовин натурального походження, включаючи пептиди, амінокислоти, жирні кислоти, фосфоліпіди в їх природній конформації, вітаміни та вітаміноподібні речовини, мінерали, антиоксиданти, що позитивно впливають на відновлення, пошук і усунення патологічних змін в тканинах і органах.

Манжалій Еліна

Доктор медичних наук

Лікар вищої категорії
• Гепатолог
• Гастроентеролог
• Дієтолог
• Анти-ейдж терапевт
Керівник Hepatology expert centre Verum
Доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 2 національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
Президент Українського печінкового Фонду (ULF).
Головний виконавчий директор інституту глобального довголіття (СEO Global Longevity Institute).
Член комітету за освітою в спеціальній групі з вивчення фіброзу печінки AASLD.
Член Американської (AASLD) і Європейської (EASL) асоціації з вивчення захворювань печінки.

Мультинутрієнтний комплекс Релайв Баланс – інноваційнїй регуляторний нутрітивний продукт, який здійснює поліфункціональний нормалізуючий вплив на органи та системи людини на клітинному рівні.

Іванна Лук'янчук

Дієтолог, нутріцитолог,
Лікар першої категорії

  • Stanford University, Stanford Introduction to Food and Health Child nutrition and cooking (2018-2019)
  • University of Copenhagen, Diabetes – the Essential Facts (2018)
  • Institute for Integrative Nutrition, Health counselor (2018-2019)

 

  • Член Асоціації лікарів і психологів «РХП: терапія і превенція».
  • Член Асоціації превентивної та антиейджинг медицини.

Застосування комплексу Релайв Баланс призводить до покращення загального стану організму й супроводжується покращенням прогнозу та перебігу інфекційних захворювань. Це стає можливим завдяки зниженню ендогенної інтоксикації, а також сприяє підвищенню резистентності організму через покращення метаболізму, імунітету та життєздатності клітин.