Філософія

Організм під контролем

філософія Relive Balance та тих, хто його обирає. Сучасні успішні люди завжди ставлять цілі, отримують нові знання, планують та тримають усе під контролем.

Здоров’я та енергія – фундамент, без якого неможливо втілити усі мрії та плани в життя. Саме тому ми створили Relive Balance, щоб підтримати ваш організм та вас на шляху до звершень.

Image

Ми віримо в баланс

Свобода жити на повну починається з клітини.
Збалансоване харчування та живлення організму дає сили та енергію. З ними ви зможете жити активним життям в будь-якому віці, відкривати нові горизонти та підкорювати вершини. В прямому та метафоричному сенсі.

Ми живемо в час розвитку. Не тільки глобального, а й професійного, емоційного та особистого. Ми завжди прагнемо більшого, тому нам часто бракує енергії на здійснення всього запланованого.

Ми у Relive Balance знаємо, що енергію можна отримати не зі штучних джерел, а з власного організму. Потрібно лише підзарядити його на клітинному рівні.

Живлення клітин

Ми розробили унікальну збалансовану систему підтримки організму зсередини. Relive Balance — це комплекс нутрієнтів, що допомагає тримати організм під контролем та відновлювати енергію.

Ми створили бренд Relive Balance®, щоб об’єднати всіх, хто хоче знову побачити себе дослідниками життя, а не диванними котиками. Relive Balance® надихає мріяти і втілювати мрії, відновлює сенс життя і дух свободи.

Relive Balance®

Після багаторічних досліджень ми створили Relive Balance®  – унікальну збалансовану систему живлення клітин організму, яка запускає процеси саморегуляції і відновлення організму на клітинному рівні та здійснює поліфункціональний нормалізуючий вплив на організм людини.

• Сприяє оптимізації всіх видів обміну речовин

• Підвищує антиоксидантний захист

• Покращує енергетичний обмін, трофічні процеси і уповільнює старіння органів і тканин

• Підвищує можливості адаптаційних систем, неспецифічної резистентності та систем детоксикації організму

 

Relive Balance® підтримує великі подорожі і дослідження. Власним прикладом наша спільнота показує, яким захоплюючим може бути життя.

Офіційний нутрієнтний партнер антарктичної станції Академік Вернадський з 2019 року

Ми знаємо, що кожна експедиція – це серйозний виклик, тому наші полярники повинні бути гарно підготовлені, щоб в ресурсному стані зустріти можливості, які відкриває Антарктида. І пишаємось тим, що комплекс Relive Balance® використовується для відновлення фізичного стану українських полярників.

Нутрієнтний партнер Одеського перегонового яхт-клубу з 2019 року

«Змагання з вітрильного спорту - це випробовування на витривалість та міцніть для спортсменів. Для перемоги потрібні не лише злагоджена робота команди і знання своєї справи, але й ресурсний стан, енергія, сила, швидкість реакції, адже треба показати найкращий результат в екстремальних умовах часто на межі фізіологічних можливостей.

Тому ми дякуємо за підтримку та постійно використовуємо Relive Balance® для підвищення ресурсного стану спортсменів в міжсезоння та перед змаганнями».

Альберт Кабаков, Генеральний директор Одеського перегонового яхт-клубу, Президент вітрильної федерації Одеської області.