Філософія

Енергія нового

Нові цілі, нові місця, нові знання, враження і відчуття – тільки це і має сенс.

Здоров’я – це свобода… Свобода йти вперед і отримувати максимум від такої чудової пригоди, як життя.

Бути здоровим означає бути готовим до нових можливостей. Вчасно відновлювати життєві сили, підтримувати організм після хвороб і випробувань, завчасно готуватись до нових подорожей, щоб в повній мірі відчути всю радість життя.

Image

У що ми віримо

Складно віддатись радості пізнання нового, якщо тебе турбують питання здоров’я. Швидкі ліки знімають симптоми і збагачують букет хронічних хвороб, які виснажують життєві сили і енергію. Ми обмежуємо себе навіть там, де варто бути активним, і переводимо все своє життя в safe mode, вбиваємо власну свободу.

Існуючи в штучно створеному режимі, ми звикаємо до нової реальності. Навіть коли ми готові взяти себе в руки і зайнятись собою, нам бракує енергії, щоб протриматись місяць чи навіть тиждень в активному режимі.

Ми віримо, щоб перейти в активний режим, потрібно перезапустити себе повністю. Відновити життєві сили, потяг до життя і дух свободи.

Жити повним життям

Ми розробили комплексну програму відновлення життєвих сил організму, перезапуску всіх його органів і систем. Робота з реабілітологами, нутрієнтне харчування і активні рухи дозволять швидко відчути прогрес. Але не менш важливо змінити своє внутрішнє Я.

Ми створили бренд Relive Balance®, щоб об’єднати всіх, хто хоче знову побачити себе дослідниками життя, а не диванними котиками. Relive Balance® надихає мріяти і втілювати мрії, відновлює сенс життя і дух свободи.

Relive Balance®

Після багаторічних досліджень ми створили Relive Balance®  – унікальну збалансовану систему живлення клітин організму, яка запускає процеси саморегуляції і відновлення організму на клітинному рівні та здійснює поліфункціональний нормалізуючий вплив на організм людини.

• Сприяє оптимізації всіх видів обміну речовин

• Підвищує антиоксидантний захист

• Покращує енергетичний обмін, трофічні процеси і уповільнює старіння органів і тканин

• Підвищує можливості адаптаційних систем, неспецифічної резистентності та систем детоксикації організму

 

Relive Balance® підтримує великі подорожі і дослідження. Власним прикладом наша спільнота показує, яким захоплюючим може бути життя.

Офіційний нутрієнтний партнер антарктичної станції Академік Вернадський з 2019 року

Ми знаємо, що кожна експедиція – це серйозний виклик, тому наші полярники повинні бути гарно підготовлені, щоб в ресурсному стані зустріти можливості, які відкриває Антарктида. І пишаємось тим, що комплекс Relive Balance® використовується для відновлення фізичного стану українських полярників.

Нутрієнтний партнер Одеського перегонового яхт-клубу з 2019 року

«Змагання з вітрильного спорту - це випробовування на витривалість та міцніть для спортсменів. Для перемоги потрібні не лише злагоджена робота команди і знання своєї справи, але й ресурсний стан, енергія, сила, швидкість реакції, адже треба показати найкращий результат в екстремальних умовах часто на межі фізіологічних можливостей.

Тому ми дякуємо за підтримку та постійно використовуємо Relive Balance® для підвищення ресурсного стану спортсменів в міжсезоння та перед змаганнями».

Альберт Кабаков, Генеральний директор Одеського перегонового яхт-клубу, Президент вітрильної федерації Одеської області.