Гонки Underground

Чи подобається вам закритий простір? Чи реально отримати в ньому позитивні емоції? Так, це цілком можливо!

Глибина від 5 до 25 метрів, розвідана протяжність підземних ходів до 50 км, непроглядна тьма, пласти мільйонних порід, вузькі тунелі, щілини та розпори. А ще підземні озера та струмки, дивовижні різноманітні кристали, сталактити й сталагміти та кажани… Відкрийте абсолютно новий світ – замкнутий підземний світ печери МЛИНКИ. Печера була відкрита в 1960 році в Чортківському районі Тернопільської області, а зараз приваблює не тільки тих, хто цікавиться спелеотуризмом, а й усіх, у кому живе дух пригод, дух авантюризму і жага до всього нового.

Краще за все відвідувати печеру на вихідних, тому що можна встигнути зробити цілих 3 виходи, адже її лабіринти досить довгі та неймовірно захопливі. Ви точно отримаєте повний спектр емоцій: буде і тяжко, і незручно, і жарко, і холодно, і спрагло, і вузько, а іноді й боляче. А найголовніше – буде приголомшливо цікаво. Вам знадобиться постійна концентрація сил та уважності. Пересуватися слід обережно, аби запобігти травмам, та на щастя, ліхтарик – не дає битися лобом:)

А для справжніх шукачів пригод серйозним викликом буде спелеоквест під назвою “Гонки Underground”. Це вам не квест в сучасному ТРЦ, це 5 годин під землею в екстремальних умовах. Тут можна не тільки перевірити свою кмітливість чи вміння розв’язувати логічні задачі, але й продемонструвати свою гарну фізичну підготовку. Ви будете змушені протискатися через вузькі лази та розщелини, повзати по-пластунськи не тільки горизонтально, але й підтягуватися вверх, тримати рівновагу на хитких брилах та видиратися на високі камені. Унікальний підземний мікс!

Не будемо розкривати секрети всіх етапів спелеоквесту, але тільки вслухайтесь в їх назви: Світло Прометея, Навчальна розпора, Чортове горло, Нитка Аріадни, Пекельний ковток, прохід Мустанга, Орієнтування, Останній подих і, нарешті, Спелео інтелект:)

Попри подряпини, садни та синці, тут забуваєш про всі негаразди та насолоджуєшся кожним моментом і кожною маленькою перемогою. Адреналін та нові емоції гарантовані, адже під землею світ зовсім інший…

Figure