600 миль нон-стоп

В липні 2019 року бренд Relive Balance став нутрієнтним партнером Одеського перегонового яхт-клубу.

Вітрильний спорт – це справжнє задоволення від покорення водної стихії, а також випробовування на міцність для сильних чоловіків та жінок. У морі не важливий статус, тут поважають сміливість, витривалість та здатність працювати у команді.

Яхтові перегони – це завжди можливість незабутньо провести відпочинок, отримавши новий досвід. Швидкість, рух, сила вітру, хвилі та пригоди забезпечують масу задоволення. Злагоджена робота команди дарує нові навички. А керування яхтою надихає на впевненість у собі.

Одеський перегоновий яхт-клуб з 2017 року об’єднує професіоналів та любителів, закоханих у вітрильний спорт. Вони регулярно беруть участь у змаганнях національного та світового рівня. Зараз до клубу входять яхта Sydney 40 та 9 яхт класу Platu 25, об’єднуючи більш ніж 100 учасників.

Цієї осені команди клубу готуватимуться до двох серйозних змагань. Перше з них – Чемпіонат світу з вітрильного спорту в класі яхт Platu 25, який відбудеться у Португалії 10-15 вересня. Друге змагання – ювілейна 40-а регата Rolex Middle Sea Race, що запланована на жовтень. Тож ми пишаємося тим, що бренд Tobeplus стане нутрієнтним партнером клубу для забезпечення ресурсного стану та підвищення витривалості спортсменів у цих змаганнях.

Регата Rolex Middle Sea Race – одна з регат на тривалу дистанцію в 600 миль (965,6 км). Така подорож – справжній виклик для екіпажів та серйозне випробування. Встановлений рекорд проходження дистанції для цієї регати – 47 годин. Це означає, що команда повинна більше 2 діб провести без сну та відпочинку в умовах непередбачуваної погоди та складного маршруту. Від екіпажу вимагаються злагодженість дій, повна самовіддача, уважність, чітке виконання команд капітана, а також значний ресурс організму для активності у таких екстремальних умовах.

У ситуаціях, коли людина має діяти на межі своїх фізіологічних можливостей, значно підвищуються потреби організму у необхідних для життєдіяльності компонентах. Їх тривалий дефіцит зумовлює зміни в обміні речовин, виснаження внутрішніх запасів білка та кальцію. Це, в свою чергу, запускає механізми економії шляхом зниження інтенсивності обміну речовин та апоптозу ослаблених клітин. Тому для збереження ресурсного стану та досягнення найкращих результатів надзвичайно важливо увійти в змагання у стані повної підготовленості організму та насиченості усіма необхідними нутрієнтами.

Мультинутрієнтний функціонально-пептидний комплекс “Relive Balance” був розроблений для відновлення життєвих сил і ресурсного стану організму, а також – покращення обміну речовин. Його використовують для швидкої реабілітації, підготовки до експедицій і підтримки ресурсного стану організму під час випробувань та інтенсивних тренувань. Ми присвятили розробці комплексу 7 років. За цей час була розроблена та вдосконалена рецептура, пройшли клінічні дослідження і випробування у провідних медичних інститутах. Комплекс рекомендований Міністерством Охорони Здоров’я України.

Figure