Випробування антарктичним холодом

17 січня 2019 року бренд Relive Balance став Офіційним нутрієнтним партнером антарктичної станції Академік Вернадський. Нутрієнтний комплекс Relive Balance буде використовуватись для відновлення українських полярників.

В четвер 17 січня до Антарктиди вирушила 24-та сезонна експедиція українських дослідників, найбільша та найтриваліша експедиція України після 2001 року. 26 українських полярників перебуватимуть в Антарктиді 2-2,5 місяці. У складі експедиції вперше буде жінка – біолог Марія Павловська.

Україна відновлює повноцінні експедиції на південний полюс, щоб повною мірою розкрити науковий потенціал станції. Статистичні ряди спостережень, накопичені на станції з 40х років, є унікальними для міжнародних антарктичних проектів і дозволяють нашим вченим робити свій вагомий вклад в світову науку.

Бренд Relive Balance традиційно підтримує першопрохідців, мандрівників і дослідників. Ми пишаємось тим, що маємо шанс бути частиною експедиції, приймати участь у відновленні фізичного стану наших полярників.

Ми знаємо, що кожна експедиція – це серйозне випробування, тому наші полярники повинні бути гарно підготовлені, щоб в ресурсному стані зустріти можливості, які відкриває Антарктида.

Figure