Трекінг до втраченої цивілізації

Урубамба, Пачакутек, Тавантінсую – для більшості невідомі та навіть містичні слова, чи не так? А ось Анди, Перу, Імперія Інків, Мачу-Пікчу – мрія багатьох мандрівників, які бажають доторкнутися до таємниць зниклої цивілізації. Саме у Перу знаходиться один із найкрасивіших і незабутніх трекінгових маршрутів світу – Стежка Інків.

Ваша подорож – 43 км доріг, збудованих Синами Сонця майже 6 століть тому. Класичний маршрут триває 4 дні, і за цей період отримані враження можуть перевершити все, що ви бачили в своєму житті. Велична спадщина зниклої Імперії Інків: археологічні пам’ятки, древні руїни фортець і храмів, кам’яні сходи, тераси, ущелини – повне занурення в історію та культуру стародавнього Перу. А ще – велич і різноманітність Природи. На маршруті вам зустрінуться субтропічні джунглі з екзотичними рослинами й тваринами, а більшість подорожі пройде серед фантастичних гірських ландшафтів Анд з перепадами висот до 4200 метрів.

Для уникнення гірської хвороби рекомендується провести мінімум 2 дні в Куско. Не хвилюйтеся, крім акліматизації вам буде, чим зайнятися в Куско, адже це місто з величезною історією – перші поселення тут були понад 3 тисяч років тому. Ну а після проходження 43 км незабутньої подорожі на вас чекає справжня винагорода – зустріч світанку в “місті в небесах”, найкращому творінні інків, священному Мачу-Пікчу. Містичні руїни “втраченого міста” – досвід, що змінить ваше життя.

Декілька корисних порад:
– Самостійна подорож по Стежці Інків заборонена, вам обов’язково знадобиться місцевий гід та офіційний дозвіл на похід.
– Вартість треку розпочинається від 650$ і може збільшуватись в залежності від ваших побажань. Наприклад, можна найняти собі додаткового носія – але це ж не для справжніх екстремалів, так?:)
– Популярність маршруту величезна, тому бронювати подорож рекомендується заздалегідь, від 3 до 6 місяців.
– Найкращий період для проходження треку з червня по серпень, але можна подорожувати і в жовтні, поки погода більш-менш суха

Ну що ж, час планувати вашу особисту Стежку в пошуках істинного духу пригод!

Figure