Скляний адреналін

Зазвичай ключова функція будь-якого мосту досить утилітарна – з’єднання двох берегів або двох ущелин, будь-яких двох об’єктів. Але без романтики та екстриму людина обійтися не може – тому на мостах можна робити що завгодно: знімати неперевершені панорамні фото, стрибати з банджі, влаштовувати перегони чи навіть одружуватися:) В останні роки в усьому світі дуже популярними стали скляні мости. Такі споруди є в Австрії, Хорватії, США, Канаді, Франції, Гонконгу, інших країнах та навіть у Києві:) А от Китай став справжнім “скляним” лідером, такі мости збудовані в різних провінціях країни, а на протязі 5 років саме в Китаї вже побито аж 3 світових рекорди на найдовший скляний міст на планеті. І ключова їх функція зовсім не утилітарна, а емоційна, тому що екстрим і адреналін вам точно гарантовано!

 

Вражаюче, шокуюче, фантасмагоричне – таким мало бути місце для зйомок блокбастеру “Аватар”. І його було знайдено в китайській провінції Хунань, в національному парку Чжанцзяцзе. Неземні пейзажі, розкішні ландшафти, гори, тропічний ліс, лабіринти печер, міць водоспадів та величезні стовпи із піщанику. Саме тут у 2016 році був збудований скляний міст, який на той час вважався найдовшим у світі – 430 метрів. А щоб додати собі адреналіну, уявіть, що ви рухаєтесь по абсолютно прозорому склу на висоті 300 метрів над каньйоном! Хочеться ще більше екстриму – спробуйте гойдалки над прірвою або банджі-джампінг у безодню, адже скляний міст Чжанцзяцзе – одна із найвищих точок на планеті для таких стрибків.

 

Ну а якщо дух авантюризму покличе вас далі, рушайте за яскравими пригодами на гору Тяньмень, що розташована всього в 85 км від скляного мосту Чжанцзяцзе. Обов’язково скористайтеся однією з найдовших високогірних канатних доріг світу, обирайте один із 98 вагонів і насолоджуйтесь близько 7,5 км мальовничими краєвидами.

 

А як же скляний адреналін? Не хвилюйтеся – він тут є:) Навколо гори Тяньмень збудована стежка для туристів, вона обвиває скелі на висоті біля 1400 метрів. Прогулянка над прірвою займе у вас до 2 годин, адже загальна довжина складає 1,6 км. Ну а для справжніх цінителів адреналіну в трьох місцях стежка зроблена із прозорого скла, а ширина її не більше 1,6 метра, і все це на краю прямовисної скелі. Так що тримайтеся за гору міцніше, поки насолоджуєтеся прірвою під ногами, адже це дійсно – прогулянка в піднебессі!

Figure